Kullanıcı Sözleşmesi

HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM Kullanıcı Sözleşmesi

Lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Bu, HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı ile ilgili taahhüt ve sorumluluklarınızı belirten bir anlaşmadır.

1. Hizmet Kapsamı

HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM, modanisec.com web sitesi üzerinden çeşitli ürün ve hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıcı, bu hizmetleri kullanarak, bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

2. Hesap Oluşturma ve Güvenlik

a. modanisec.com üzerinde bir hesap oluşturmak için gerekli bilgileri sağlamak, kullanıcının sorumluluğundadır.

b. Hesap bilgilerinin güvenliği tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Hesap bilgilerinin başka bir kişi tarafından kullanılmasından kaynaklanan sorunlardan [Şirket Adı] sorumlu değildir.

3. Kullanım Koşulları

a. Kullanıcı, modanisec.com'u yasa dışı veya yetkilendirilmemiş bir şekilde kullanmayacağını taahhüt eder.

b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların hizmetlerden yararlanmalarını engellememek ve hizmetleri kullanırken diğer kullanıcılara zarar vermemekle yükümlüdür.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

a. modanisec.com üzerinde bulunan tüm içerik ve materyaller [Şirket Adı]'nin mülkiyetindedir veya lisanslıdır.

b. Kullanıcı, HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM'in yazılı izni olmaksızın modanisec.com üzerindeki içeriği kopyalamamayı veya çoğaltmamayı kabul eder.

5. Sorumluluk Sınırlamaları

HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM, modanisec.com üzerinden sağlanan hizmetlerin kesintisiz veya hatasız olduğunu garanti etmez. Kullanıcı, HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM'ın hizmetlerinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu tutulamaz.

6. Gizlilik Politikası

Kullanıcının modanisec.com'u kullanması, HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM'ın gizlilik politikasını kabul ettiği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı inceleyiniz.

7. Sözleşme Değişiklikleri

HACER SAĞIR - TT BİLİŞİM, bu sözleşmeyi dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

İletişim

Sözleşme ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz varsa, lütfen [e-posta adresi] adresinden bize ulaşın.

Yükleniyor...